LifeFree.pl

Rozwój

Narzędzia łączenia

Narzędzia łączenia

Rozwój
czwartek, 14 grudnia 2017, 16:47
„Ale o co ci chodzi, przecież to świetne narzędzie”. Od dawna kusi mnie by oddzielić kilka rzeczy. Może udałoby się oddzielić narzędzia od reszty świata? A może byłaby szansa na oddzielenie łączenia od oddzielania? Może jest jakieś narzędzie do łączenia?
O kontakcie

O kontakcie

Rozwój
czwartek, 14 grudnia 2017, 15:43
- Jak ty to robisz? - Ale co? - No że jakoś tak płynie i coraz bardziej ludzie pracują na tym warsztacie... - Nie wiem, jakoś tak, jestem tu...
Człowiek istotą stadną. Zniewolenie do wolności

Człowiek istotą stadną. Zniewolenie do wolności

Rozwój, Recenzje
czwartek, 08 marca 2018, 14:17
Gdzie kończy się wolność a zaczyna zniewolenie? Co to znaczy być wolnym? I czy w zależności też znajdzie się miejsce na wolność? Takie i inne pytania stawialiśmy sobie podczas ostatniego zjazdu Holistycznej Szkoły Trenerów, podczas warsztatu EKO.
W jakiej jesteś relacji? O zależnościach. Wnioski po warsztacie EKO

W jakiej jesteś relacji? O zależnościach. Wnioski po warsztacie EKO

Rozwój, Recenzje
czwartek, 08 marca 2018, 14:05
Zastanawiasz się czasem jak mikroskopijnym, a zarazem znaczącym elementem układanki jesteś? Jak wszechświat wyglądałby bez ciebie? Przyglądam się wspólnotom, zależnościom, w których jestem. Uświadamiam sobie jaką wartość mają dla mnie.
Dwie Fridy. Na ścieżkach kobiecej siły

Na ścieżkach kobiecej siły

Rozwój
wtorek, 06 marca 2018, 14:50
Gdzie się zaczyna kobieca podróż w poszukiwaniu siły i autonomii? Którędy prowadzą ścieżki kobiecej siły? Czym jest kobieca siła i autonomia? Drogi te z pewnością nie są proste i łatwe do przebycia.
Czym jest chodzenie

Czym jest chodzenie i jaki jest z niego pożytek?

Rozwój
wtorek, 17 lipca 2018, 13:41
Chodzenie po ziemi jest codziennym i najprostszym praktykowaniem swojej intymnej relacji z Matką Ziemią, jest rytuałem, który jeśli stosowany jest świadomie i uważnie pozwala na dostrojenie się do właściwej perspektywy swojego ciała, a następnie ziemi.
Wędrówki z nurtem życia

Wędrówki z Nurtem życia

Rozwój, Inspiracje
wtorek, 06 marca 2018, 14:52
Nie potrzebujesz masy pieniędzy i miesięcy wolnego czasu, by przeżyć przygodę. Wystarczy wyjść z domu, udać się do pobliskiego lasu lub parku. Słuchać i patrzeć z ciekawością turysty w dalekich krajach lub małego dziecka, które rozpakowuje prezent.
Czym jest zdrowie

Co to w ogóle jest zdrowie?

Rozwój, Inspiracje
czwartek, 08 marca 2018, 14:21
No cóż, najprościej rzecz ujmując, jest to brak chorób. Ale czy tylko to? Stare mądre słowiańskie przysłowie mówi: w zdrowym ciele, zdrowy duch. Co przez to można rozumieć?
Bądź na Tak

Bądź na Tak!

Rozwój
środa, 13 grudnia 2017, 15:53
Tak – Czyli rzecz o Impro i tym co może ono wnieść do życia i pracy trenera...