LifeFree.pl

O portalu

Skąd pomysł na powstanie portalu? Jakie intencje nam przyświecają? Zapraszamy do lektury i do współpracy.
Drzewo Życia
Drzewo Życia

O portalu

Nazwa portalu: LifeTree, pisane jako LifeFree nawiązuje zawórno do symboliki drzewa, życia i wzrostu, jak i do wolności.

LifeTree zrodził się z naszej pasji do integralnego, holistycznego rozwoju, z pragnienia dzielenia się tą pasją i zamiaru budowania wspólnoty osób będących na podobnej drodze. W LifeFree zamieszczamy publikacje pobudzające do myślenia i inspirujące do działania. Łączymy ludzi poszukujących siebie z tymi, którzy mają coś do zaoferowania, pomagają, dzielą swoimi zasobami.

To miejsce swobodnego przepływu i wzrastania świadomości.

Wspólnota wymiany

Zapraszamy do LifeFree wszystkich chcących wspierać życie w wolności, życie pełne świadomych wyborów. Zapraszamy tych, którzy chcą żyć w ten sposób. Zapraszamy nauczycieli budowania równowagi - umiejętności godzenia konieczności dzisiejszego świata z naturalnymi potrzebami człowieka. Wspieramy wydarzenia pomagające żyć w tempie świata, pozostając zarazem w kontakcie ze sobą samym.

LifeTree łączy rzeczników globalnej zmiany od społeczeństwa ciągłego wzrostu i zysku do społeczeństwa wspierającego życie. Wokół LifeTree powstaje więc wspólnota osób, których łączą wspólne idee i wartości związane z rozwojem i holistycznym, całościowym spojrzeniem na świat. To wspólnota wymiany.

Otwieramy się na myśli płynące z przestrzeni nauki, osobiste doświadczenia, nowe idee łączące świat tradycji z nowoczesnymi osiągnięciami.

Wartości jakie nam przyświecają to:

  • Holizm,
  • świadomość,
  • życie,
  • wolność,
  • kreatywność i rozwój;

Fundacja Rozwiń Skrzydła

Inicjatorem portalu jest Fundacja Rozwiń Skrzydła. Fundacja wspiera rozwój osobisty i zawodowy proponując warsztaty, szkolenia, prezentacje, spotkania z ciekawymi osobami,  dłuższe projekty szkoleniowe,  wydarzenia  z pogranicza uczenia się i kultury, spotkania rozwojowe w plenerze, obozy żeglarskie, wydarzenia realizowane w partnerstwie z instytucjami edukacji, kultury i samorządami. Działania Fundacji są również, w dużej mierze, skierowane do obecnych i przyszłych ternerów. Najważniejszym projektem w tym obszarze jest Holistyczna Szkoła Trenerów.

Tym, co wyróżnia Funację Rozwiń Skrzydła, jest integralne, holistyczne podjeście do procesu rozwoju. Naszym założeniem jest idea, że dobre spotkania i tworzenie przestrzeni wymiany są dobrymi okazjami do rozwoju. Między innymi z tej ideii wyrosła koncepcja portalu LifeFree - wirtualnej przestrzeni wymiany i rozwoju.

Wizją Fundacji jest udostępnianie i ropowszechnianie rzadziej dostępnych rozwiązań w obszarze rozowju osobistego i zawodowego. Sięgamy zatem do starych tradycji i najnowszych osiągnięć nauki, czerpiąc od najlepszych. Proponując warsztaty, treningi, coaching czy terapię uwzględniamy zarówno podejście holistyczne, jak i tradycyjne standardy wypracowane przez takie gremia jak Polskie Towarzystwo Psychologiczne.

Zaproszenie

Zapraszamy do publikowania na LifeFree: refleksji, relacji, recenzji, wywiadów, zaproszeń na wydarzenia i zaproszeń do miejsc - tekstów, które inspirują do wzrostu świadomości odwiedzających LifeTree gości.

 

Redakcja portalu


Grafika: Drzewo życia, źródło: pixabay.

 

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

On i Ona Dobrze Ustawieni: WKURWIA MNIE MOJE DZIECKO

On i Ona Dobrze Ustawieni: WKURWIA MNIE MOJE DZIECKO

Rozwój
czwartek, 29 października 2020, 08:10
Chciałam popracować, nad tematem strachu, ale to dziwne, bo nie wiem o co chodzi.- Ok. powiedz coś więcej. Kogo się boisz? – pytam zachęcająco. - Nie wiem czy boję, to dziwne, ja po prostu od blisko 30 lat czuję coś dziwnego. W zasadzie to przywykłam, ale
On i Ona Dobrze Ustawieni: POŚPIECH

On i Ona Dobrze Ustawieni: POŚPIECH

Rozwój
czwartek, 29 października 2020, 07:55
Spieszy się ten, który nie może wytrzymać. W czym nie może wytrzymać? W sobie, ze sobą, przy sobie, w miejscu, w którym jest. Gdzie było pierwsze miejsce, w którym nie mógł, nie mogła wytrzymać? Pierwsze miejsce jest w macicy mamy...

Zobacz również