LifeFree.pl

Podróże z Tarotem tam i z powrotem: O co chodzi z tymi Twoimi Portretami?

Słowo Portret pochodzi z łac. protrahere – co oznacza wydobyć na światło dzienne, wyjawiać, pokazać...
Podróże z Tarotem tam i z powrotem: O co chodzi z tymi Twoimi Portretami?
Podróże z Tarotem tam i z powrotem: O co chodzi z tymi Twoimi Portretami?
Słowo Portret pochodzi z łac. protrahere – co oznacza wydobyć na światło dzienne, wyjawiać, pokazać...
Od zawsze pasjonowała mnie przyroda, Matka Natura i wiedza „nienamacalna”.
Oprócz tego co świadome i logiczne, fascynuje mnie to co podświadome i duchowe. Stąd miłość do kart Tarota, Run, pracy z energią, szacunek do dorobku przodków, ciekawość prastarych kultur i obyczajów oraz adaptacja tego co rezonuje do życia i pracy z ludźmi.
Hobbystycznie zajmuję się aranżacją wnętrz wszelakich, uprawą roślin gdzie się tylko da i portretowaniem otaczającej mnie rzeczywistości w postaci zdjęć i zapisków.
————————————-
Tarotowy Portret Psychologiczny
Specjalizuję się w metodzie pracy z kartami Tarota o nazwie Tarotowy Portret Psychologiczny. Służy on głębszemu poznawaniu siebie poprzez odkrywanie w pełni własnego potencjału. Technicznie, metoda polega na podstawieniu pod datę urodzenia kart Tarota w specjalnym układzie, charakterystycznym tylko dla danej osoby, ponieważ data ta, to swoisty kod naszej duszy, kod, w którym zapisana jest nasza życiowa droga tu na Ziemi.
To, czego można dowiedzieć się z Portretu, to między innymi, jakie główne energie będą towarzyszyły nam przez kolejne etapy życia, co jest ukryte w podświadomości, jak funkcjonuje nasza świadomość. Portret udostępnia nam też informacje, jakie mamy być może nieuświadomione talenty, które mogą Nas wspierać przez całe życie, ale również to, po co w ogóle pojawiłam, pojawiłem się na tym świecie oraz wiele innych, cennych informacji.
Metoda ta służy także wglądowi w relacje międzyludzkie. Relacje partnerskie, rodzinne, zawodowe, przyjacielskie. To wszechstronne narzędzie diagnostyczne, dające między innymi wgląd w możliwy przebieg i charakter danej relacji oraz odkrywa powód, dla którego dane osoby w ogóle się spotkały, co mają w niej do przepracowania i jak mogą w tej całej sytuacji próbować się odnaleźć.
Więcej informacji o metodzie TPP i o tym czym są dla mnie karty Tarota znajdziesz w poniższym artykule.
Jeśli pojawi się w tobie gotowość i chęć głębszego “zajrzenia w siebie” przy wsparciu Twojego osobistego Tarotowego Portretu Psychologicznego, zapraszam Cię do kontaktu.
Przygotuję dla Ciebie portret, a następnym krokiem będzie nasze “spotkanie” telefoniczne, online (video połączenie) lub osobiste (w zależności od tego jaką opcję wybierzesz), w celu jego omówienia w czasie inspirującej sesji.
W czasie sesji pracuję w oparciu o umiejętności i kompetencje związane z coachingiem i trenerstwem, oraz wspieram się wiedzą z obszaru terapii w nurcie Gestalt, terapii systemowej oraz Totalnej Biologii.
————————————
Moje doświadczenie zawodowe...
Zawodowo balansuję między światem warsztatów i sesji rozwojowych dla osób otwartych na poszukiwanie siebie blisko tematów związanych z duchowością i Prawami Natury oraz światem warsztatów i szkoleń z szeroko pojętych kompetencji miękkich dla biznesu.
Od ponad 22 lat pracuję z ludźmi i blisko ludzi.
Jestem doktorem nauk biologicznych, nauczycielem akademickim, doświadczonym menedżerem, trenerem, life i business coachem i
TAROCISTKĄ...
Ukończyłam Akademię Profesjonalnego Coachingu i Holistyczną Szkołę Trenerów, a także roczny staż rozwoju osobistego w nurcie psychoterapii Gestalt oraz roczny kurs terapii systemowej indywidualnej i rodzin w Wielkopolskim Towarzystwie Terapii Systemowej.
Jestem Certyfikowanym konsultantem Extended DISC i Points of You the Coaching Game.
Uczestniczyłam w ponad 30 szkoleniach i warsztatach doskonalących kompetencje menedżerskie, coachingowe, trenerskie, terapeutyczne oraz umiejętności pracy z energią i z kartami Tarota, dodatkowo w oparciu o Tarotowy Portret Psychologiczny.
Zarówno w pracy dla biznesu, jak i w pracy z klientami indywidualnymi, wspieram ich w poszukiwaniu osobistego źródła mocy na drodze do osiągnięcia „mistrzostwa osobistego”.
Postrzegam człowieka holistycznie. Pracuję między innymi z wizualizacją, z obrazem, z ciałem. Bardzo bliska jest mi praca „na procesie” oraz koncepcja myślenia systemowego, postrzegającego jednostkę jako element większego systemu do którego przynależy i z którym jest subtelnie powiązany.
Serdecznie zapraszam do kontaktu...
Do zobaczenia, do usłyszenia w trakcie indywidualnych sesji rozwojowych lub warsztatów...
 
Źródło: Twoje Portrety

Tagi

Ludzie

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

On i Ona Dobrze Ustawieni: ZDRADA

On i Ona Dobrze Ustawieni: ZDRADA

Rozwój
piątek, 18 września 2020, 07:11
Ma wiele oblicz, i wiele twarzy. To niekoniecznie pójście z kimś do łóżka. Pójście do łóżka bywa konsekwencją tego co wywiązało się pomiędzy jednym z partnerów, i tym trzecim, lub tą trzecią. Mówi się, często, że to mężczyźni zdradzają...
On i Ona Dobrze Ustawieni: Na sukces trzeba umieć sobie pozwolić

On i Ona Dobrze Ustawieni: Na sukces trzeba umieć sobie pozwolić

Rozwój
środa, 16 września 2020, 07:21
No tak, każdy klepie dużo o tym sukcesie. O sukcesie w finansach, o sukcesie w życiu osobistym. Wszędzie gdzie tylko nie popatrzysz, to wielkie słowo SUKCES. Bądź dobrą matką, bądź dobrą żoną, taką właściwą...

Zobacz również