LifeFree.pl

On i Ona Dobrze Ustawieni: NASZA MIŁOŚĆ

I choć byś zakleła świat słowem, obrazem, kajdanami strachu. A ja zaczarował bym rzeczywistość całą swoją mocą od Ojca daną mi tu na Ziemi. I choćbyśmy sprzeniewierzyli się naszym duszom..
On i Ona Dobrze Ustawieni: NASZA MIŁOŚĆ
On i Ona Dobrze Ustawieni: NASZA MIŁOŚĆ

 I choć byś zakleła świat słowem, obrazem, kajdanami strachu. A ja zaczarował bym rzeczywistość całą swoją mocą od Ojca daną mi tu na Ziemi. I choćbyśmy sprzeniewierzyli się naszym duszom i złamali promień światła i skierowali w czarną dziurę otchłani rozdzielenia, to na samym dnie Tartaru, gdzie tylko jęki słychać pokiereszowanych aniołów bez skrzydeł, my znajdziemy miłość.

 Wiele zasłon i masek przyjęliśmy, aby zapomnieć. Wiele twarzy, warstw, lepkich powięzi zasłania to światło. Tyle bólu i trudnego. Lecz wiem dzisiaj, że pod tym ostatnim głazem i tak znajdę miłość. Bo Ona była na początku. To od niej się zaczęło. A iluzją to wszystko co nią nie jest. Obietnicą niespełnioną, kantem, zdradą, porzuceniem, odrzuceniem, i niesprawiedliwością w upokorzeniu. Zakryliśmy ją. Aby doświadczyć najciemniejszych zakamarków naszej istoty.

 Lecz to wszystko tylko pyłem na świętej, błogosławionej soczewce naszego zakrzywionego spostrzegania. I choć byś mnie zostawiła, a ja upokorzył Twoje imię. I choćby wszyscy Ci dobrzy przyjaciele w podróży mówili, co innego, to serce wie, że na poczatku naszego spotkania była tam Ona. Ona była tam zawsze. I nic tego nie zmieni. Taka od iskry samego Boga. Na samym dnie. Miłość.

 To straszne tak kochać. Wbrew logice, rozumowi, albo zgodnie z rozumem, którego jeszcze pojąć nie potrafię. I bez względu na to, ile wężowych słów usłyszą Twoje uszy, pamiętaj proszę, że tak jak Ty toczę swoją walkę z materialną zasłoną, która jak o dziwo zaczynam sobie przypominać sam zarzuciłem na swe oczy. Walka trwa, ale dzisiaj wiem, i mam jasność, że w ostatniej komnacie, na ostatnim szczycie mojej Golgoty, na krańcu krańcow i tak znajdę tylko jedno. Ją. Naszą miłość.

 
Źródło: tutaj

 

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

On i Ona Dobrze Ustawieni: WKURWIA MNIE MOJE DZIECKO

On i Ona Dobrze Ustawieni: WKURWIA MNIE MOJE DZIECKO

Rozwój
czwartek, 29 października 2020, 08:10
Chciałam popracować, nad tematem strachu, ale to dziwne, bo nie wiem o co chodzi.- Ok. powiedz coś więcej. Kogo się boisz? – pytam zachęcająco. - Nie wiem czy boję, to dziwne, ja po prostu od blisko 30 lat czuję coś dziwnego. W zasadzie to przywykłam, ale
On i Ona Dobrze Ustawieni: POŚPIECH

On i Ona Dobrze Ustawieni: POŚPIECH

Rozwój
czwartek, 29 października 2020, 07:55
Spieszy się ten, który nie może wytrzymać. W czym nie może wytrzymać? W sobie, ze sobą, przy sobie, w miejscu, w którym jest. Gdzie było pierwsze miejsce, w którym nie mógł, nie mogła wytrzymać? Pierwsze miejsce jest w macicy mamy...

Zobacz również