LifeFree.pl

On i Ona Dobrze Ustawieni: KRÓTKA HISTORIA O BAŁAGANIE

Kobieta koło 40 stki. Zadbana. Równo pomalowane paznokcie. I dwie torby. Jedna na to wszystko co w kobiecej torebce a w drugiej jakieś ciuchy. Po 5 minutach zaczyna wyciągać... różne rzeczy...
On i Ona Dobrze Ustawieni: KRÓTKA HISTORIA O BAŁAGANIE
On i Ona Dobrze Ustawieni: KRÓTKA HISTORIA O BAŁAGANIE

Kobieta koło 40 stki. Zadbana. Równo pomalowane paznokcie. I dwie torby. Jedna na to wszystko co w kobiecej torebce a w drugiej jakieś ciuchy. Po 5 minutach zaczyna wyciągać... różne rzeczy. Telefon podłącza do kontaktu. Szal zostawia na fotelu. Na stole pomadka, klucze, papierosy. Po dwóch godzinach jest tego więcej. Pusty kubek... butelka wody.

- Nad czym chcesz pracować?
- Chaos i bałagan. Mój cały dom wciąż wygląda jak po przejściu tajfunu. Sprzątam... To nie o to chodzi. Ale dzieci cały czas coś roznoszą. Albo mąż... Po dwóch dniach od porządków wszystko znów wygląda jak po bombie wrzuconej przez okno.

Jej język opowiada trudna historie a ciało się śmieje. W ustawieniach systemowych patrzymy na ciało. Ciało nie kłamie. Język powie wszystko.

- Czy był ktoś, kto musiał szybko uciec z domu?
- Nic mi o tym nie wiadomo... - uśmiecham się. Jej ciało wzięło głęboki oddech. Chwilę milczy...
- Taaak! Jest taka historia. Podczas wojny do pradziada przyszedł jakiś Niemiec. To była zima. Powiedział że jutro rano do wsi wejdą Rosjanie i będę kraść, gwalcić i zabijać. Dziadek miał kilka godzin... zabrał całą rodzinę i przenosił moja malutka babcię na rękach przez rzekę.
Stawiam pradziadka, prababcie i babcię.
- Popatrz na nich... I powiedz do nich.
- Pamiętam... Mój dom wygląda tak jak Wy zostawiliscie swój, gdy uciekaliscie.

Prababcia w płacz... pradziadek w płacz... klientka w płacz.

- Powiedz do nich... "To na Waszą pamiątkę. Cała nasza rodzina pamięta."

Kurtyna w dół.

Samo słowo mówi wiele. BAŁA-GANIE, gdy dodamy tylko jedna literę robi się jaśniej. BAŁA G N ANIE. Kto gnał, bo się bał? Oddech... Wdech i wydech kurwa... Oddech...

Dziękuj, że czytasz a jak uważasz, że warto to proszę udostępnij

Źródło: tutaj

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

On i Ona Dobrze Ustawieni: A CO GDY TWOI RODZICE BYLI NARCYZAMI?

On i Ona Dobrze Ustawieni: A CO GDY TWOI RODZICE BYLI NARCYZAMI?

Rozwój
poniedziałek, 06 lipca 2020, 07:49
Narcystyczne dziecko jest zazwyczaj efektem socjalizacji poprzez narcystycznych rodziców. Wychowują tak jak potrafią, inaczej nie potrafią, bo gdyby potrafili, to zrobiliby to inaczej, ale nie potrafią i chuj!
On i Ona Dobrze Ustawieni: ŚMIERĆ

On i Ona Dobrze Ustawieni: ŚMIERĆ

Rozwój
piątek, 03 lipca 2020, 07:22
W ustawieniach systemowych czasem do ustawienia wprowadzamy Śmierć. To szlachetna Pani, bez emocji przemierza salę, i zabiera to co ma zabrać w swoje ramiona.

Zobacz również